Me oleme suletud!

Discount24 veebipood on suletud.
Suur aitäh kõigile meie klientidele ja me soovime teile kõike head!

Kliki siia, et saada informatsiooni tagastuste, tagasimaksete jms kohta.

Küsimuste korral võtke palun ühendust meie klienditeenindusega telefonil 63 46 086 (E–R 8:00-19:00 ja L 9:00-16:00) või saatke e-mail aadressile info@discount24.ee.

Jätka šoppamist meie sõsarettevõtetes cellbes.ee ja bubbleroom.eu!
Sealt leiad imelisi moetooteid suurepäraste hindadega.

Miks Discount24 suletakse?

Discount24 sulgemise põhjuseks on strateegilised ümberkorraldused emaettevõttes Consortio Fashion Group. Uus strateegiajuhtimismeeskond on otsustanud kontserni mõned kaubamärgid, sealhulgas Discount24, sulgeda.

Mida ma teen, kui miski katki läheb?

Kui toode on defektne või kahjustatud, võta meiega palun ühendust. Leiame probleemile koos lahenduse.

Mis saab garantiist?

Toodetele kehtib 2-aastane garantii. Võta meie klienditeenindusega kohe ühendust, kui toode on defektne või kahjustatud. Palun lisa tootele tagastusleht.

Kuidas ma oma raha tagasi saan?

Discount24 sulgemine ei mõjuta tagastusprotsesse. Discount24 tagastab Sulle tellimuse eest tasutud maksed Sinu poolt osundatud pangaarvele või teeb kättesaadavaks sularahas AS-i Eesti Post vahendusel hiljemalt 14 päeva jooksul alates ostust taganemise teate jõudmisest Discount24-ni. Kui tasusid oma tellimuse eest selle kättesaamisel, tagastatakse makse pangaülekandega. Kui kasutasite maksekaarti või PayPali, kantakse ostu eest tasutud summa Sinu maksekaardile/PayPali kontole.

Tarbija taganemisõigus

1.1. Sul on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest. Juhul, kui kaup saadetakse mitme pakiga, on Sul õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates viimase paki kättesaamisest.

1.2. Lepingust taganemiseks tuleb Sul eelnimetatud 14 päeva jooksul täita kaubaga kaasasolev tagastusleht ja viia kaup soovitavalt originaalpakendis kauba üleandmise kohta (kas lähimasse AS-i Eesti Post (Omniva) postiasutusse, AS-i Eesti Post (Omniva) pakiautomaati või Itella SmartPOST OÜ pakiautomaati) või teatada Discount24-le eelnimetatud 14-päevase tähtaja jooksul tagastamisest taganemisavalduse tüüpvormi kasutades või muul ühemõttelisel viisil aadressil Discount24, postkast 484, 10504 Tallinn või e-posti aadressil info@discount24.ee. Juhul, kui taganemine toimub avalduse saatmisega, tuleb kaup Discount24-le tagastada 14 päeva jooksul avalduse ärasaatmisest. Taganemisavalduse tüüpvormi saad alla laadida PDF kujul siit.

1.3. Tagastada ei ole võimalik kaupu, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi või Sinu esitatud tingimusi arvestades, mis riknevad või vananevad kiiresti, mida ei saa pakendi avamise järel tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, nahahooldustooted või juuksehooldustooted või neid sisaldavad komplektid, avatud pakendiga aluspesu), avatud pakendiga audio- ja videosalvestisi või arvutitarkvara ja muid tooteid, mida ei saa nende olemuse tõttu tagastada.

1.4. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud ega kasutatud suuremal määral, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks kauba proovimisel ja vaatlemisel enne ostu sooritamist jaekaubandusasutuses. Vastasel juhul vastutad Sa tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest.

1.5. Kaupade tagastamise postikulud kannad Sina. Juhul, kui Sa tagastad kauba AS-i Eesti Post (Omniva) postiasutusse on kaupade tagastamise postikulu 7,49 €. Kaupade tagastamisel Itella SmartPOST OÜ pakiautomaadi kaudu, on kaupade tagastamise postikulu 4,49 €. Juhul, kui Sa tagastad kauba AS-i Eesti Post (Omniva) pakiautomaadi kaudu, on tagastamise postikulu 4,49 €. Pakiautomaati tagastades tuleb pakend kindlalt sulgeda.

1.6. Tagastamise postikulu ei tule tasuda postiteenuse osutajale, vaid Discount24-le, sest postiteenuse osutaja ees kannab vastava kulu Discount24. Juhul, kui tagastatav kaup on puudustega, kannab kauba tagastamise tasu Discount24.

1.7. Üldjuhul kuulub Sulle taganemise korral tagastamisele saatekulu, mille Sa kandsid kaupade esialgsel kohaletoimetamisel. Juhul, kui tellimisel oli Sul valida erinevate saatmisviiside vahel, millel olid erinevad hinnad ja Sa ei valinud võimalikest viisidest soodsaimat, ei kuulu Sulle tagastamisele saatekulu see osa, mis ületab soodsaima võimaliku saatmisviisi hinda.

1.8. Juhul, kui Sa ei tagasta kõiki kaupu, mis talle sama tellimuse raames saadeti, ei kuulu saatekulu tagastamisele, kuna saatekulu ei sõltu kaupade arvust ja Sulle kätte jäävate kaupade osas jääb Leping jõusse. Juhul, kui Sa tagastad küll kõik sama tellimuse esemeks olnud kaubad, kuid erineval ajal, kuulub saatekulu tagastamisele, kui Sulle on tagastanud viimase sama tellimuse hulka kuuluva kauba.

1.9. Tagastamisele kuuluv saatekulu tasaarvestatakse kattuvas ulatuses Sinu poolt kandmisele kuuluva kauba tagastamise tasuga, mille Discount24 on Sinu eest tasunud. Saatekulu ja kauba tagastamise tasu tasaarvestust ületavas osas postikulu tagastatakse, kui seda ei ole võimalik tasaarvestada muude Discount24 sissenõutavate nõuetega Sinu vastu. Juhul, kui Sa tasud sellele vaatamata kaupade tagastamise postikulu eraldiseisva maksega, tagastatakse Sulle kauba saatekulu.

1.10. Discount24 tagastab Sulle tellimuse eest tasutud maksed Sinu poolt osundatud pangaarvele või teeb kättesaadavaks sularahas AS-i Eesti Post vahendusel hiljemalt 14 päeva jooksul alates Lepingust taganemise teate jõudmisest Discount24-ni. Discount24-l on õigus keelduda tagasimakse tegemisest kuni kauba tagasisaamiseni või kuni Sa oled esitanud tõendid, et ta on kauba tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

1.11. Sinu poolse taganemise korral on Discount24-l õigus Sinult nõuda saadud viljade ja muu kasu väljaandmist.

Kuidas menetletakse tagastusi ja kaebusi?

Discount24 sulgemine ei mõjuta ühtegi tagastus- ega kaebusprotsessi. Toode tuleb tagastada oma algses seisukorras ja pakendis. Tagastage kõik osad, ka katkised. Lisage tagastusleht koos tagastuse põhjusega. Kui tagastatud ese on halvas seisukorras, võime tagastatavat summat vähendada vastavalt eseme kahjustustele. Kui tellisite mitu eset, kuid tagastate neist vaid mõned, siis postikulu ei tagastata, kuna postikulu on sama olenemata tellitud esemete hulgast.

Millised on minu loobumisõigused?

Sul on õigus ostust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest. Juhul, kui kaup saadetakse mitme pakiga, on Sul õigus ostust taganeda 14 päeva jooksul arvates viimase paki kättesaamisest. Palun anna meile teada, kui soovid oma loobumisõigust kasutada. Ostust taganemiseks tuleb Sul eelnimetatud 14 päeva jooksul täita kaubaga kaasasolev tagastusleht ja viia kaup soovitavalt originaalpakendis kauba üleandmise kohta. Kui tellisid korraga mitu toodet, saad oma loobumisõigust kasutada nii ühe kui ka mitme toote suhtes. Sellisel juhul võta ühendust meie klienditeenindusega.

Mis saab siis, kui ma pakki vastu ei võtnud?

Kui Sa ei tule tellitud kaubale selle postiasutuses või pakiautomaadis hoiustamise tähtaja jooksul järele, loetakse Sind ostust taganenuks.

Kellega ma saan ühendust võtta?

Telefon: 63 46 086 avatud E–R 8:00-19:00 ja L 9:00-16:00 või saatke kiri aadressile info@discount24.ee. Need kontaktid toimivad ka pärast Discount24 sulgemist.

Kust teha oma ostud pärast Discount24 sulgemist?

Vaata meie teisi poode, Cellbes.ee ja Bubbleroom.eu, kust leiad uusimad trendid ja heade hindadega riided.